&&& ( ATL 11/A ) &&&
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın?

4 posters

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın?

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_lcap50%öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_rcap 50% 
[ 3 ]
öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_lcap0%öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_lcap50%öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_rcap 50% 
[ 3 ]
öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_lcap0%öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? Empty öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın?

Mesaj  Admin C.tesi Mayıs 09, 2009 5:24 pm

önemli bi konu.

En son Admin tarafından C.tesi Mayıs 09, 2009 5:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Admin
Admin

https://kestane.forumdizini.com

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? Empty Geri: öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın?

Mesaj  yunusjet C.tesi Mayıs 09, 2009 5:29 pm

Bence belirli bi günler ve saatler belirleyelim kimseye söz vermeyelim o saatlerde toplanıp çözelim.
yunusjet
yunusjet

http://www.yunusjet.tr.gg

öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın? Empty Geri: öss takımı ne kadar sıklıkla ders calışsın?

Mesaj  xoxkalcan C.tesi Mayıs 09, 2009 5:35 pm

boş kaldıgımızda yapalım yalnız her zaman degil (ibonun görüşü)
xoxkalcan
xoxkalcan

Mesaj  DR. JONY İLKER Ptsi Mayıs 11, 2009 4:43 pm

BU SINAV BELKİ DE KİMİNİN DİLENCİ KİMİNİN AMELE KİMİNİN İSE MÜHENDİS OLMASINI BELİRLEYEBİLİR
BENCE 1 SENE KENDİMİZİ SIKARIM VE HERZAMAN ÇALIŞIP MUTLU GÜNLER BİR ADIM ATALIM Very Happy
DR. JONY İLKER
DR. JONY İLKER

Mesaj  yunusjet Salı Mayıs 12, 2009 6:20 am

DR. JONY İLKER demiş ki:BU SINAV BELKİ DE KİMİNİN DİLENCİ KİMİNİN AMELE KİMİNİN İSE MÜHENDİS OLMASINI BELİRLEYEBİLİR
BENCE 1 SENE KENDİMİZİ SIKARIM VE HERZAMAN ÇALIŞIP MUTLU GÜNLER BİR ADIM ATALIM Very Happy

olabilir:D
yunusjet
yunusjet

http://www.yunusjet.tr.gg

Mesaj  xoxkalcan Salı Mayıs 12, 2009 5:52 pm

ilkercim geleceğe adım atmaktan ZİYADE,beni en tatmin edecek şey sizin ders calışma isteğiniz ve gösterdiğiniz azim olacaktır.bu tatminle birlikte ben fevkaladenin fevkindenin fevkinde size pozitif ruhumu yansıtacağım.
xoxkalcan
xoxkalcan